Ogrzewacz zewnętrzny – praktyczny promiennik gazowy

1081
0
Share:

Popołudnia i wieczory spędzone na przydomowym tarasie to doskonały sposób na relaks. Kiedy jednak lato dobiega końca, odczuwamy spadek temperatury, a dzień staje się krótszy. Czy faktycznie musi być to powód na zakończenie sezonu odpoczynku blisko domu? Nie! Ogrzewacz zewnętrzny pozwoli na przedłużenie lata!

 

Ogrzewacz zewnętrzny na tarasie i w ogrodzie – co warto o nim wiedzieć?

Kontakt z naturą uspokaja, daje wytchnienie – przydomowy ogród czy taras to idealna przestrzeń do tego, by obserwować zmieniające się kolory natury, ale też spędzać czas z bliskimi. Wraz z końcem lata nie musimy przerywać tych miłych chwil. Komfort termiczny na tarasie czy w ogrodzie zapewni ogrzewacz zewnętrzny. Do niedawna urządzenia te znane były wyłącznie z restauracji czy kawiarni. Obecnie bez problemu możemy stosować je także w przydomowych ogrodach. Ogrzewacz zewnętrzny to promiennik gazowy, który emituje ciepło nawet do 5 metrów. Oznacza to, że w znaczący sposób poprawi komfort termiczny osób odpoczywających w ogrodzie czy na tarasie i stworzy przytulną atmosferę.

 

Czy ogrzewacz zewnętrzny jest bezpieczny w użytkowaniu?

Zdecydowanie tak – urządzenie to zasilane jest butlą z gazem, która umieszczona jest wewnątrz jego konstrukcji. Dzięki temu butla nie wpływa na odbiór estetyczny urządzenia. Ogrzewacz posiada prosty włącznik, który pozwala na uruchomienie promiennika. Wysokość płomienia można regulować przy pomocy pokrętła. Ogrzewacz zewnętrzny posiada automatyczny wyłącznik, który aktywuje się przy przypadkowym przechyleniu urządzenia. Warto również zwrócić uwagę na budowę ogrzewacza:  jest on zaprojektowany w taki sposób, by idealnie wpisywać się w najnowsze trendy. Promiennik gazowy to rewelacyjny zakup do ogrodu, który pozwoli cieszyć się latem dłużej!

Share:
https://bestiae.pl/transformacja-przedpokoju/ y-publikacje.pl zobacz