Biurka nowoczesne

2130
0
Share:

Jaka jest sztuka XXI wieku? Różnorodna jak styl bycia człowieka współczesnego. Wielowymiarowa i wymykająca się jednoznacznym określeniom. Jednak jej istotę można spróbować uchwycić, przyglądając się nie tylko obrazom, rzeźbom czy awangardowym instalacjom, ale także meblom, które mają designerski charakter. Jak biurka nowoczesne, które prezentują się intrygująco i efektownie.

Proste jest piękne, czyli biurka nowoczesne

Projektanci nowoczesnych biurek stawiają na prostotę formalną, która w dużej mierze charakteryzuje sztukę współczesną i jej minimalistyczny nurt. Forma, której nic nie burzy. Proste piękno. Tak właśnie prezentuje się maksymalnie uproszczone biurko, którego blat wykonano z płyty MDF lakierowanej na biało w wysokim połysku. Blat tego mebla wsparty jest na stalowej konstrukcji, a nogi biurka to stalowa, chromowana rama.

Szklane biurka nowoczesne

Na stronie notodo.pl znajdziemy wiele designerskich mebli, które umożliwią wprowadzenie sztuki do każdego kąta. Także tego firmowego czy biurowego. Biurka nowoczesne wykonane ze szkła to jeden z trendów, które widać w dzisiejszej przestrzeni gabinetów i biur. Przykładem takiego mebla jest biurko w kształcie litery L. Wyróżniające się nie tylko stylem, ale też dużą powierzchnią do pracy. Na takim biurku pomieszczą się wszystkie dokumenty i akcesoria biurowe. Blat biurka z nieprzezroczystego, czarnego szkła i nogi w postaci ramy wykonanej z chromowanej stali  – to czyste piękno zwykłego przedmiotu.

Biurka z drewna palisandrowego

Nowoczesne biurka to także twórcze nawiązanie do klasyki i do uniwersalnej urody naturalnych materiałów. Świadczą o tym zjawiskowe biurka z drewna palisandrowego. Prezentujące się nieco egzotycznie. Idealne do gabinetu, w którym pragnie się podkreślić wytworny styl.

Share: